Deväťnásobný vrah z Mníchova nie je žiadna obeť, len odporný zločinec a zbabelec

26. júla 2016, elemias, Nezaradené

Nemecká tlačová agentúra DPA informovala o streľbe v Mníchove v tom zmysle, že priniesla až 10 obetí. S dodatkom, že jedným z týchto obetí bol aj mladý útočník. V ďalšom texte sa píše, že s obeťami súciti množstvo Nemcov. Sústrasť najvyšším činiteľom Nemecka vyjadrili viacerí politickí lídri ( Obama, Putin, Holland atď. ) Na znak smútku a ľútosti nad obeťami boli v celom Nemecku stiahnuté vlajky na pol žrde.

Popletení nemeckí novinári dali do jedného vreca s nevinnými obeťami aj ich krutého vraha. Znamená to snáď, že všetky tie prejavy sústrasti sa týkajú aj jeho ? Dosť silná káva.

Vrah predsa nikdy nemôže byť obeť a to bez ohľadu na to, či ho zabila polícia, alebo spáchal samovraždu.

Môže sa tak stať, len ak si tento útok pomäteného psychopata prisvojí Islamský štát. Vysvetlia ho tak, že vrah pri útoku zahynul a tak sa stal vlastne jedinou obeťou. Stači uviesť. S nasadením života, vyzbrojený len jednou pištoľou, bojoval proti veľkej presile. Zabil až deväť neveriacich psov a potom ako pravý bojovník džihádu spáchal samovraždu. Keďže vieme aj jeho meno, budeme ho už navždy považovať za hrdinu.

Škoda, že média vždy uverejnia aj meno útočníka a pričinia sa tak o jeho glorifikáciu v islamských kruhoch. Ak by to nerobili, samovražední teroristi by sa vyskytovali zriedkavejšie. Ak zostanú v anonymite ich túžba po posmrtnej sláve sa nenaplní. Môžu si položiť otázku. Načo mám vykonať hrdinský skutok, keď sa o mne nikto nedozvie ?

Takže na nejakom islamskom portáli vraha možno budú opisovať ako obeť. Prečo ho však za obeť považuje aj agentúra DPA ? Žiaľ, od nej túto hlúposť prevzali viaceré média v celej Európe ( aj na Slovensku ).

Samozrejme slniečkari teraz pre choromyseľného vraha budú hľadať poľahčujúce okolnosti. Napr. už sa zistilo, že ho v škole šikanovali. Bolo to vraj ešte v roku 2012, ale z toho vidno ako dlho trpel. Čiže je vlastne pochopiteľné, že strieľal. Musel predsa všetku tú krivdu nejako ventilovať.

Budú snáď zarytí európski obhajcovia islamu po týchto atentátoch v defenzíve ? Vôbec nie. Pripomeňme si predchádzajúci útok, ktorý sa stal ešte v pondelok 18.07.2016.

Mladý islamský fanatik ( 17 ročný Afganec ) napadol cestujúcich vo vlaku, pričom použil sekeru a nôž. Terčom bola istá rodina z Hongkongu. Zaútočil na otca rodiny, matku a dcéru s jej priateľom. Všetkých štyroch vážne zranil. Otec s priateľom jeho dcéry sa snažili ostatných členov rodiny chrániť, preto utrpeli najvážnejšie zranenia. Páchateľ pri úteku zranil nožom ešte ďalšiu ženu, ale už mimo vlaku, ktorý medzitým zastavil. Následne unikajúceho ozbrojeného útočníka polícia zastrelila.

Vidno, že výber obetí nebol náhodný. Útočník predpokladal, že si čínskou rodinkou ( pričom rodičia už boli šesťdesiatnici ) hravo poradí. Pustiť sa do nejakého statného Nemca ? To radšej nie. Čím bezbrannejší je človek, tým väčšia pravdepodobnosť, že na neho zbabelý ozbrojený islamský bojovník zaútočí.

A čo si majú normálni ľudia myslieť, keď sa k ním dostala takáto krátka správa.

Politička nemeckej strany Zelení Renate Künastová krátko po pondelňajšom útoku vo vlaku pri meste Würzburg kritizovala políciu za to, že zastrelila unikajúceho páchateľa, a to napriek tomu, že bol stále agresívny. Polícia ho vraj mala len zatknúť.

Prečo táto precitlivelá politička neprejavila toľko empatie aj voči dosekaným obetiam, ktoré doteraz ležia v nemocnici v kritickom stave ?

Zaujímave, že terčom útokov týchto hrdinských bojovníkov sú najčastejšie ženy. Prečo asi ? Nuž vychádzajú z toho, že sa nebudú brániť. Ľuďom, u ktorých predpokladajú, že by sa mohli brániť sa zbabelí islamskí bojovníci radšej vyhnú. Čo ak by im ublížili ? Zaútočiť na ženu je predsa len menej riskantné. Charakteristickou vlastnosťou takéhoto bojovníka nie je odvaha ( tak ich klamlivo zobrazujú len ich súkmeňovci ), ale zakomplexovanosť a zbabelosť.

Záverom sa núka známe konštatovanie. Určite nie sú všetci islamisti teroristi, problém je však v tom, že všetci teroristi sú islamisti. Pomätený Nór, ktorý strieľal do detí pred 5 rokmi je len výnimka, ktorá potvrdzuje toto pravidlo.

Štáty západnej Európy si na svoje územie vpustili obrovské množstvo moslimov.  Vytvorili si  tak obrovské množstvo problémov, ktorými sa budú zapodievať ešte niekoľko desaťročí. Poriadne skomplikovali život sebe, ale zavarili aj niekoľkým budúcim generaciam. Šťastie, že o chudobnejšie európske štáty ako je Slovensko, moslimovia nemajú záujem.