Založ si blog

Na najbližší míting SMERu vraj prídu všetci politici aj s manželkami

Ak náhodou manželky nemajú, môžu ich nahradiť nejaké priateľky, alebo družky. Podľa názoru šéfa SMERu paničky konečne pochopia aké významné osobnosti sú ich partneri a tiež sa presvedčia ako odovzdane im široké masy zobú z ruky.  Avšak tieto paničky, ako opovržlivo nazýva všetky ženy mocný a múdry stranícky predseda, môžu byť len malé celebrity, rozhodne nie veľké. Nakoniec aj s malými celebritami už má väčšina politikov SMERu svoje skúsenosti. A nie najlepšie.

Zaujímavé, že aj napriek svojmu povýšeneckému chovaniu a podceňovaniu žien má RF medzi nimi veľa obdivovateliek. A to nielen u stareniek, ktorým sľubuje, že ak sa ešte raz dostane k moci určite nezabudne zvýšiť im dôchodky. Veľa fanúšičiek má aj u žien stredného veku. Psychológovia tvrdia, že niektorým zakomplexovaným ženám imponuje povýšenecké chovanie alfasamcov. Snívajú o tom, že ich bude ochraňovať.

Veru aj na najbližšom mítingu chce mocný predseda predniesť tú istú veľkú múdrosť a rovnaké hodnotenie ľudí, ktoré už vyslovil na prvomájovom mítingu. Bola to táto perla ducha: „Čím väčšia prostitútka, čím väčšia ku.va, čím väčší lotor, tým väčšia celebrita.“

Predsedovi asi nedošlo, že na celom mítingu bol najväčšia celebrita práve on.

Nenapadlo to ani jeho vedeckému poskokovi, ktorý oblečený len v detskom saku, dráždil zúrivý dav a vyzýval ho, aby doplnil jeho duchaplnú vetu. Prezidentka je americká, čo?  No, čo?

Masa straníkov pozvážaných z celého Slovenska, mu zborovo odpovedala:

Ku.va.

Presne tak ako chcel. Vysmiaty a šťastný. Potom otázku ešte niekoľkokrát zopakoval. Veľmi sa tešil. Radoval sa aj jeho nadriadený. To nie je nič prekvapujúce. RF mu už dávno sľúbil, že ak dokáže  arogantnými útokmi a konšpiráciami znechutiť prezidentku tak, že v nasledujúcich voľbách už nebude kandidovať, Smer navrhne za prezidentského kandidáta práve jeho. RF je jasné, že ak by prezidentka kandidovala čaká kandidáta SMERu už tretia ponižujúca porážka. Preto je také dôležité, aby nekandidovala vôbec. Bl.oš Blaha sa na tom prezidentskom kresle vidí už teraz. Nacvičoval si už chôdzu v predklone pre prípad, že by ho nečakane navštívil samotný Putin. V skutočnosti si RF z neho len vystrelil. Myslel to tak, že z neho SMER urobí prezidenta SAV, nie Slovenska. Aj mu poradil, aby sa z akadémie vied nedal vyhodiť. A to bez ohľadu na to, či sa mu šéf tejto inštitúcie bude vyhrážať, alebo ho bude prosiť, aby od nich odišiel a nerobil celému ústavu SAV takú hanbu.

RF ešte zdôraznil koho a čo chce dať dole strana SMER. Dole vraj musí ísť Čaputová a tiež vláda.  Ak voľby pre SMER nedopadnú dobre určite budú musieť ísť dole aj nohavice niektorých málo aktívnych vrcholných predstaviteľov.

Dosť bolo o dvoch najväčších grobianoch a súčasne celebritách mítingu. Netreba zabudnúť na ostatných politikov hrdo stojacích na tribúne. Objektívne treba priznať, že sa tam niektorí necítili dobre. Keď bl. Blaha nútil dav kričať vulgarizmy, niektorí sa srdečne smiali ( aj panička M celá v červenom ) iní sa rozpačito usmievali. Boli aj takí, ktorí sa hanbili. Považovali sa totiž za slušných ľudí a po tých hrozných chvíľach na tribúne hanby ich už veľa ľudí za slušných považovať nebude.

Ešte k veselej pani Monike. Nemá ona veru vo svojej strane až takú dobrú pozíciu ako by chcela mať. Kedysi, keď sa SMER štiepil, dovolila si nesúhlasiť aj so samotným RF, ale to len preto, že sa nachádzala v ďalekom Bruseli. Keď sa vrátila do Bratislavy, už z letiska utekala predsedu odprosiť a na znak porážky a kapitulácie chodila na stranícke rokovania v snehobielých šatách, asi čo jej ostali zo svadby. Totiž, ak sa na nej čosi znepáči mizogynovi Blahovi, ľahko sa môže stať, že na niektorom straníckom mítingu vyzve  sfanatizovaný dav, aby ju nazval rovnako ako prezidentku. Možno nebude americká, ale napr. bruselská.

Bez ohľadu na to, čo všetko sa udeje na nasledujúcom mítingu, dá sa konštatovať, že na tom 1. májovom strana SMER o sebe prezradila veľmi veľa.

Je dobre známe vyhlásenie RF, že SMER ide vyhrať voľby. Nuž, tento prvomájový míting ich k tomuto cieľu neposunul.

Avšak RF sa ešte spolieha na 2 tromfy. S prvým sa pochválil priamo na prvomájovom mítingu. SMER sa stáva priamym šíriteľom ruskej propagandy a obhajcom ruskej, údajne spravodlivej, agresie na Ukrajine. Doposiaľ ruskú agresiu neodsudzoval, ale ani nepropagoval. Obrat nastáva v otvorenej propagácii vojny, tak ako ju zdôvodňuje ruská propaganda. V tomto sa spolieha na vedecké zdôvodnenia Blahu.

Druhý tromf je ukrytý priamo v terajšej neschopnej Hegerovej vláde. Je to osoba ministra financií Igora Matoviča. Práve on iniciatívne blokuje všetky opatrenia vlády, ktoré sa týkajú sociálnej oblasti. Touto  činnosťou spôsobuje nefunkčnosť celej vlády, ktorej je členom. Navrhuje vymeniť ministra zdravotníctva ( je hodnotený lepšie ako jeho minister Krejčí ) a podporuje a sám navrhuje rôzne deštrukčné opatrenia. Že prečo? Predsa pre jeho pomstychtivú povahu.  ( Akoby všetkým odkazoval : Nemali ste mi vziať premiérske kreslo – tak vám treba ). Podporuje tak politiku SMERu ( určite o tom vie ), ktorá veľmi profituje z nespokojnosti obyvateľstva.

Ruská karta a Matovič nie sú až také silné karty ako sa zdajú. Ruskej agresii fandia len ortodoxní smeráci, zväčša so základným vzdelaním. A Matovič? Nuž, doteraz SMERu pomáha, ale dokedy? Keď sa na Matoviča nemôže spoľahnúť vláda, bude sa na neho spoliehať SMER? Asi nie.

 

 

Putin už môže vojnu ukončiť, Rusko je v úplnej izolácii

17.03.2022

Úplná izolácia Ruska asi nebol plánovaný cieľ, ale podarilo sa ho splniť za necelý mesiac. Vyvolaním vojny Putin splnil aj ciele, o ktorých ani nevedel, že sa objavia. Spomeňme aspoň niektoré. 1. Zjednotil Ukrajincov pri obrane vlasti aj pri ich už jednoznačnej proeurópskej orientácii . Ukrajinci sa zomkli a vnucovať im podmienky zo strany Ruska bude veľmi ťažké. Pri [...]

Fico už ako oficiálny líder opozície formuje predvolebnú koalíciu

03.02.2022

Povedal to jasne na protestnom zhromaždení minulý týždeň v Bratislave. Mal by to byť SMER, Hlas a SNS. Vlastne to ešte v predstihu vytrúbil predrečník Andrej Danko, ktorý bol na zhromaždení len ako hosť. Už v úvode svojho krátkeho prejavu ostro napadol prezidentku. Organizátor mítingu to asi požadoval od každého rečníka, ktorému dovolil vystúpiť, pričom útoky Blahu a [...]

Demisia ministerky kultúry by kultúre na Slovensku prospela

12.01.2022

V rámci boja proti šíreniu koronavírusu vláda v piatok (07.01.) na on line rokovaní stanovila maximálny limit účasti na hromadných podujatiach na 50 ľudí. Proti tomu sa však vzbúrili kultúrne inštitúcie. Preto už v pondelok (10.01.) vydala nové opatrenia a nekompromisne tak zrušila tie tri dni staré. Politici vo vláde, včítane ministerky kultúry, vyjadrili počudovanie [...]

Horúčavy / Teplota / Teplomer /

S horúčavami treba počítať aj v pondelok, na juhu môže byť až 36 stupňov

03.07.2022 20:38

Výstrahy pred horúčavami platia vo všetkých krajoch okrem Žilinského.

Dánsko, sttreľba

Streľba v nákupnom centre v Kodani má viacero obetí, nevylúčili terorizmus

03.07.2022 19:08, aktualizované: 21:11

Nákupné stredisko Fields je v štvrti Amager zhruba medzi centrom mesta a letiskom.

lavína, Francúzsko, vrtuľník, záchranári

V talianskych Alpách sa uvoľnil ľadovec, najmenej šesť ľudí zahynulo

03.07.2022 17:38, aktualizované: 20:53

Zhruba 15 ľudí bolo zasypaných.

Austrália žralok smrteľný útok

Egyptské ministerstvo potvrdilo, že pri útokoch žraloka zahynuli dve ženy

03.07.2022 15:51

Žralok zaútočil na ženy v zátoke južne od Hurghady.

elemias

každý má právo na svoj názor

Štatistiky blogu

Počet článkov: 87
Celková čítanosť: 251392x
Priemerná čítanosť článkov: 2890x

Autor blogu

Kategórie