Založ si blog

Závany Ficovho zápachu sa šíria po Slovensku

Blog je inšpirovaný článkom medvedara – Závany Čaputovej nového odoru sa už šíria po Slovensku. Tiež je reakciou na jeho, akože ironický, blog zo 14. mája s názvom – Čaputová, jej správanie sa k mužom a prečo denne napáda Fica. Urazený ruský trol a obdivovateľ Fica sa snažil parodovať môj blog z 13. mája s názvom – Fico, jeho správanie sa k ženám a prečo denne napáda prezidentku.

Fico zle znáša, že zloženie úradníckej vlády s ním Čaputová nekonzultovala. Nepáči sa mu tiež, že nikto z nových ministrov nie je zo strany SMER. Pritom každý objektívny volič SMERu dobre vie, že odborníci sú hlavne v tejto strane. Samozrejme, že Čaputová, ktorú Fico a Blaha x krát nazvali, že je americká agentka, sa dopustila hroznej nespravodlivosti, keď ich nepozvala na konzultácie o úradníckej vláde. Vraj sa bála, že ju napadnú. To by oni, gentlemani, neurobili. Sami sa vyjadrili, že sa vedia chovať aj slušne. Majú však svoje podmienky. Pri ich návšteve by sa prezidentka k ním musela správať ponížene a s úctou. Tak ako sa správajú všetky ženičky, ktorým oni veľkoryso dovolia motať sa okolo nich.

Čo pripravuje Odorova vláda, zostavená narýchlo a bez správneho SMERu.

Len námatkovo pár príkladov:

Pri tvorbe rozpočtu na rok 2024 odorovci garantujú, že dajú minimálne 2% rozpočtovaných výdavkov na „obranu“ /rozumej na nákup amerických a západných zbraní/.

Prirodzene, nová vláda ani len neuvažuje, že si Slovensko nakúpi nejaké ruské zbrane, hoci o ich  kvalite a ničivých účinkoch môžu Slovákov presvedčiť videa zo spustošenej Ukrajiny.

Sorošovci presadzujú, že na našich školách sa má naďalej vyučovať angličtina. Všetko na úkor ruštiny, ktorá sa už na školách nebude vyučovať vôbec. Pritom ľudia by si mali uvedomiť, že keď vo voľbách zvíťazí strana SMER, práve ruština sa stane hlavným učebným predmetom na všetkých školách. Základných, stredných, vysokých i cirkevných.

Minister zahraničia, obrany a vnútra sa unisono zastrájajú, že rozpútajú razantnú kampaň proti dezinformáciám a ruským hoaxom. Oslobodia vraj Slovákov od tejto pohromy tým, že ešte viac obmedzia slobodný prístup občanov SR k informáciám.

Títo ministri si neuvedomujú, že najviac informácii prúdi na Slovensko z Ruska a pritom niektoré sú  čiastočne pravdivé.

Ficov zápach nádeje sa šíri Slovenskom. Voliči SMERu už teraz vedia, že aj keď slovenské elity majú pri posluhovaní cudzím veľkomožným pánom viac ako tisícročné kolaborantské zručnosti, po voľbách to končí. Slovensko už nebude ani v EU, ani v NATO. S príkazmi Bruselu a Washingtonu bude definitívne koniec.

Slovensko bude zase slobodné. A keď zaujme správny postoj k vojne na Ukrajine, budú môcť predstavitelia SMERu a zároveň Slovenska, vycestovať až do Moskvy za Vladimírom Vladimirovičom.

Dosť nepríjemné je, že nebudú môcť vycestovať do žiadneho iného európskeho štátu. Dokonca ani do Českej republiky. Ešte možno na nákup do Bieloruska, ale to je všetko. Naši súdruhovia však prekonajú aj takúto nespravodlivú izoláciu. Dôležité je, že okrem Putina, Lavrova, Peskova, Medvedeva a poslancov Veľkej dumy im už nikto, ale naozaj nikto, nebude rozkazovať.

Záver som zvolil v štýle blogera medvedara, ktorý použil v už spomenutom parodovanom blogu.

Tento príspevok je odo mňa. Známy priaznivec Fica, jeho dobre platený trol a Putinov agent ma poprosil, aby som mu pomohol a jeho príspevok publikoval pod akýmkoľvek nickom, lebo tie svoje si už nepamätá. Rád ľuďom pomáham, ale odmietol som.

Keď sa už chváli, že je dobre platený trol a Putinov agent, nech si naďalej píše svoje články oslavujúce Fica a propagujúce vojnu a nech sa pod nich naďalej podpisuje svojimi nickmi.

 

 

 

 

 

V

Fico, jeho správanie k ženám a prečo denne napáda prezidentku

14.05.2023

Správa sa povýšenecky, ženy podceňuje a dáva im to najavo. Žiaľ, takéto hulvátske správanie, ktorým sa predvádzajú aj muži na vysokých funkciách, je na Slovensku dosť bežné. Nielen na vidieku. Aj v mestách. Silný patriarchát, spôsobil, že u mnohých mužov sa zakorenila predstava, akoby slušné správanie k ženám bol prejav slabosti. Dosť tomu napomáhajú takí [...]

Vzdialený septembrový termín predčasných volieb sa môže koalícii vypomstiť

27.01.2023

Septembrový termín predčasných volieb ešte nie je definitívne schválený. Má o ňom rokovať parlament ešte 31. januára. Dočasne poverený premiér Héger tvrdí, že pre neho je nepodstatný. Je však len malá pravdepodobnosť, že by ho koaličná väčšina nepresadila. Aj napriek veľkému odporu opozície a sľubom Borisa Kolára, že jeho poslanci zo Sme rodina budú hlasovať [...]

Koniec pouličných bankomatov na Slovensku

10.01.2023

Názov trochu pripomína známu českú filmovú komédiu, ale jedná sa o článok s celkom vážnou témou. Mohla by podnietiť banky, aby urobili niečo pre väčšiu spokojnosť svojich klientov. Hotovosť sa v platobnom styku používa stále menej. V obchodoch už väčšia časť obyvateľstva platí platobnou kartou, alebo mobilom. Platiť hotovosťou je zbytočne komplikované pre [...]

Ukrajina Rusko Vojna Invázia UARUS

Pekarová Adamová vidí Ukrajinu v NATO: Zakladajúci akt s Ruskom treba zrušiť

02.06.2023 14:14

Musíme sa zdržať návratu k bežným vzťahom, pretože ruská hrozba v blízkej budúcnosti ťažko úplne zmizne, dodala predsedníčka českej Poslaneckej snemovne.

dalnice D1

Diaľnicu D2 z Česka do Malaciek uzavreli

02.06.2023 13:59

K uzavretiu došlo z dôvodu odstraňovania následkov škodovej udalosti na desiatom kilometri diaľnice.

lekáreň, liek, lieky

ŠÚKL: Zo Slovenska sa nelegálne vyviezli lieky za viac ako 4 milióny eur

02.06.2023 13:20

Vývoz prebiehal v čase obmedzenej dostupnosti liekov v 17 lekárňach v Bratislavskom, Nitrianskom, Banskobystrickom, Prešovskom a Košickom kraji.

Pakistan

V Pakistane uniesli známeho ľudskoprávneho aktivistu Násira

02.06.2023 13:04

Aktivistu s manželkou zastavila počas jazdy autom biela dodávka a sedan, z ktorých malo vybehnúť najmenej 15 ozbrojených mužov.